Home | VBS | Verenigingen | De Gids | Accreditering | Tarieven | Wetgeving | Verzekeringen | De Bulletijn | Hulp 

De Geneesheer-Specialist

Orgaan van het Verbond der Belgische Beroepsvereniging van Geneesheren Specialisten

Folio 9 van 7 April 2003 Vorige nummer Vorige Archieven van de Geneesheer Specialist Archief Volgende nummer Volgende
 

SPOEDBERICHT

NIEUWE NOMENCLATUUR VANAF 1 APRIL 2003



Datum van invoegetreding van de nieuwe nomenclatuurmaatregelen (KB's van 26.03.2003) gepubliceerd in het B.S. van 31.03.2003: VANDAAG werd op het RIZIV beslist dat de nieuwe codenummers, relatieve waarden, omschrijvingen en toepassingsregels wel degelijk
IN VOEGE TREDEN OP 1 APRIL 2003.

De locale diensten van de ziekenfondsen zullen opdracht krijgen om de getuigschriften van de patiënten overeenkomstig de nieuwe bepalingen te aanvaarden. De artsen worden dus verzocht de nieuwe codenummers te gebruiken op getuigschriften afgeleverd aan de patiënt.
Wat de derde betalersregeling (DBR) betreft zal het nog enkele dagen duren alvorens de elektronische verwerking door de ziekenfondsen normaal verloopt. Het beste is dus de DBR- facturatie tot volgende week in beraad te houden.


[PDF]
 

 
Vorige nummer Vorige Archieven van de Geneesheer Specialist Archief Volgende nummer Volgende

Questions & Comments

Copyright © VBS, 1997-2004

  Home | VBS | Verenigingen | De Gids | Accreditering | Tarieven | Wetgeving | Verzekeringen | De Bulletijn | Hulp